10 lipca 2018
UMiG Sobótka

Praca w Mirosławicach na stanowisku MAGAZYNIERA

Firma Haubitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mirosławicach poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER

Obowiązki:
• rozładunek/załadunek samochodów,
• sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
• przygotowanie towaru do wysyłki,
• kompletacja zamówień,
• obsługa klientów, wydawanie towaru z magazynu,
• obsługa sprzętu magazynowego,
• dbałość o powierzony sprzęt,
• dbałość o porządek na magazynie oraz wokół obiektu.

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze,
• prawo jazdy kat. B,
• podstawowa umiejętność obsługi komputera,
• dyspozycyjność,
• dokładność,
• umiejętność pracy w zespole,
• zdolności manualne.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• po zakończeniu okresu próbnego: pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie,
• możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy o wysyłanie na adres mailowy: praca@haubitz.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 505-242-342