KONCERT GOORAL i PAPRODZIAD, ALDARON

KONCERT GOORAL//PAPRODZIAD, SUPPORT: ALDARON

Gooral//Paprodziad
Support: AldaronWspólny projekt Goorala i Paprodziada powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika.
Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi.

Gooral od 15 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol'and'rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jeden dvd z ZPIT Mazowsze, który okazał się bestsellerem Empiku.
W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami).Włodek Dembowski znany wszystkim jako Paprodziad występów w zespołach: m.in. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November project oraz różnych często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Paweł "Aldaron" Czekalski. Filozofujący bard gitarowo transowy. Śpiewa pieśni o tym, co wokół, co wewnątrz i z różnych perspektyw. Czasem zaniepokojenie, czasem ukojenie - tęsknota za pierwotną prawdą i miłością w świecie martixa. Teksty bywają mantrą

KIEDY: sobota, 21 maja
GDZIE: Ślężański Ośrodek Kultury
ADRES: ul. F. Chopina 25, Sobótka
OTWARCIE BRAM: 17.30
KONCERT ALDARON: 18.30
KONCERT GOORAL//PAPRODZIAD: 20.00
BILETY: 80 w przedsprzedaży,
90 w dniu koncertu
LINK DO BILETÓW:
https://goingapp.pl/.../gooral-paprodziad.../maj-2022
Dzieci do lat 12 zapraszamy na koncert free

BONUS:
W niedzielę 22 maja w godzinach porannych (dokładna godzina zostanie podana tutaj w wydarzeniu bliżej daty koncertu) zapraszamy na wspólny, rodzinny spacer z Paprodziadem na górę Ślężę.

zdjęcie