25 września 2019
Joanna Paluchiewicz
Udostępnij

MISTRZOSTWA SAMORZĄDÓW POWIATU WROCŁAWSKIEGO

22 września w Krzyżowicach w ramach Grand Prix gminy Kobierzyce odbyły się Mistrzostwa Samorządów Powiatu Wrocławskiego, w których udział wzięła również reprezentacja gminy Sobótka, z burmistrzem Mirosławem Jaroszem na czele.

Samorządowcy mieli do pokonania na rowerach 18 kilometrową trasę, na którą składało się dwukrotne pokonanie 9 kilometrowej pętli. Niezmiernie miło nam poinformować, że na dystansie chalange’u samorządowców, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Sobótce zajęli miejsca na podium! W kategorii kobiet na trzecim miejscu uplasowała się Renata Pietrus-Zemła, a w kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Łukasz Huzarski. Naszym reprezentantom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!